2:25 pm - Çarşamba Mart 5, 3732

Ziraat Bankası Kredili Hayat Sigortası Yaş Aralığı

Cumartesi, 8 Aralık 2012, 1:44 | Banka Kredileri | 1 Yorum | Google
yazar admin

Ziraat Bankası’ndan konut kredisi, (nakit blokaj karşılığı kredi kullanan kredi müşterileri dışındaki), kredili mevduat, taşıt kredisi veya tüketici kredisi kullanan tüketicilere ugulanan hayat sigortasında 18-85 arasında değişiyor.Ziraat Bankası tüketici kredileri hayat sigortasında 18-85 aralığında değişiyor.

Ziraat Bankası’ndan konut kredisi, (nakit blokaj karşılığı kredi kullanan kredi müşterileri dışındaki), kredili mevduat, taşıt kredisi veya tüketici kredisi kullanan 18-85 yaş arasındaki müşterilerin sigorta süresi içinde hayatını kaybetmesi hâlinde, T.C. Ziraat Bankası’na olan borcun kapatılmasını amaçlayan sigortada, bankaya olan borç kapatıldıktan sonra geriye kalan sigorta tazminat bedeli, sertifikada belirtilen lehtar(lar)a ödeniyor.

Kaynak: KrediPazarı

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bayram Kredisi başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası bayram kredisi ve kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

İhtiyaç Kredisiziraat bankası kredi yaş sınırı*ziraat Bankası kredi çekme yaş sınırı*ihtiyaç kredisi yaş sınırı*85 yaş kredi*banka tüketici kreis vaesini uzatmak için 2015*ziraat banka tüketici kredileri*ziraat bankasi kredi yas limiti*ziraat bankası kredi başvurusu yaş sınırı*ziraat bankasi kredi alma yasi*ziraat bankası konut kredisi hayat sigortası ne kadar 2 sene ne kadar 2015*
Etiketler: , , ,

1 response to "Ziraat Bankası Kredili Hayat Sigortası Yaş Aralığı"

  1. mest diyor ki:

    69 yasindaki kisi kiredi cekerken 5yil vade ile hayat sigortasi yapilmasi zorumludur veya bu kisiye bir yillik sikorta yapip birde kefil alinir sikortali kisinin 3yil sonra olumu halinde kalan borc durumu ne olur

Sizde Yorum YAPIN

2006 - 2013 Tüm hakları saklıdır.İçeriğin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması yasaktır.