12:27 pm - Perşembe Haziran 30, 2016

İş Bankası’ndan Bayram Kredisi

Perşembe, 22 Temmuz 2010, 16:35 | Bayram Kredisi | 0 Yorum | Google
yazar admin

İş BankasıGeleneksel Bayram Kredisi” adını verdiği ve geleneksel hale getirerek her bayram özel şartlarla kullanıma sunduğu “Bayram Kredisi“, bu bayramda da ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürecek.

Rahat bir bayram geçirmek isteyenler 10 ay vadeli ve aylık yüzde 0,65 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler. 5 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulan “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyası’nın kredi komisyonu 200 TL olarak belirlendi.

Ayrıca 400 TL tutarındaki kredi komisyonu tutarını peşin ödeyenler faizsiz olarak kredilerini kullanabilecekler ve 500 TL’lik 10 eşit taksitle kredilerinin geri ödemesini gerçekleştirecekler.

Daha uzun vadelerle ve daha yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyenler için ise 10 bin TL limitli ve 36 ay vadeli kredi seçeneği sunulmuş. Bu kredi seçeneğinde ise aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulanıyor.

İş Bankası‘nın “Geleneksel ” kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası'ndan İlk Otomobilim Kredisi başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası ilk otomobilim kredisi ve ilk otomobilim kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Sizde Yorum YAPIN

2006 - 2013 Tüm hakları saklıdır.İçeriğin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması yasaktır.