1:36 am - Perşembe Haziran 30, 2016

ING Bank’tan Bayram Kredisi

Pazartesi, 26 Temmuz 2010, 17:03 | Bayram Kredisi, Taşıt Kredisi | 1 Yorum | Google
yazar admin

ING Bank Bayram Şenliği kapsamında tüketici ihtiyaçlarına yönelik 89 TL’den başlayan taksitlerle XS Kredi’yi şimdi alıp 2010’da ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca ING Bank Taşıt Kredisi’nde de dört ay erteleme imkanı sunuluyor.Bankanın Bireysel Bankacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilen ve bu doğrultuda onlara en hızlı yanıtı vermeyi hedefleyen bir anlayışla hem ihtiyaç hem taşıt kredilerinde bayrama özel bir kampanya başlattık. Kampanya kapsamında rekabetçi bir anlayışla sunduğumuz fiyat ve erteleme avantajları, müşterilerimizin gücüne güç katmak hedefimize somut bir örnek oluşturuyor” dedi.

XS Butik Paketi, 2.500 TL’ye kadar, 12 ay vadede, %0,89 faiz oranı ve sadece 89 TL masrafla sunuluyor. Taşıt kredilerinde ise üst limit olmaksızın, sadece %1,28 faiz oranı ve 350 TL masraf ile 48 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

Şeker Bayramı’na özel Kredi Butik XS Kredi Paketi ve Taşıt Kredisi 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak.

Bir önceki yazımız olan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Faizi Yüzde 0,94 başlıklı makalemizde 48 ay vadeli taşıt kredisi, ing bank ihtiyaç kredisi ve ing bank taşıt kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İhtiyaç KredisiING Bank İhtiyaç Kredisi*
Etiketler: , , ,

1 response to "ING Bank’tan Bayram Kredisi"

  1. sahigül ortakçı diyor ki:

    temamen çaresiz olanada bir olanak gösterin lütfen

Sizde Yorum YAPIN

2006 - 2013 Tüm hakları saklıdır.İçeriğin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması yasaktır.